ליווי א.נשים מוכשרים עם מוגבלויות לקריירה בהייטק

הניסיון שלנו מוכיח, שא.נשים עם מוגבלויות, שזוכים לליווי מתאים בתהליכי חיפוש העבודה והקליטה בתפקיד, יכולים להשתלב בהצלחה בשוק החופשי, בתפקידים על פי כישוריהם, בשכר ראוי, להתמיד ולהתקדם. מסלול המראה להייטק כבר סייע לרבים מאד להצליח.  

מסלול המראה להייטק פותח לפני יותר מעשור כשהעסקתי לראשונה עובדים עם מוגבלויות במגוון תפקידים טכנולוגיים – פיתוח תוכנה, בדיקות תוכנה, שיווק דיגיטלי ועוד.  שנים רבות אני מסייעת לא.נשים מוכשרים עם חסמים, אתגרים, מגבלות ומוגבלויות להשתלב בהצלחה בתעשיית ההייטק והטכנולוגיה במגוון רחב של תפקידים והובלתי הכשרות מקצועיות יעודיות לא.נשים עם מוגבלויות שבסיומן הבוגרים השתלבו במקצוע הנלמד. 

עם רקע של הרבה שנים טכנולוגיות בהייטק אנחנו מאמינות ויודעות שצריך להראות יכולות מקצועיות רלוונטיות לתפקיד, כל השאר משני. בתעשייה מחפשים כישרונות ומקצועיות, וחברות מוכנות לבצע את ההתאמות הנדרשות כדי שעובדים עם מוגבלויות יקלטו אצלן ויצליחו. 

בתהליך מדוייק, ממוקד ומוכח, שמותאם בדיוק לך, נסייע לך להגיע ליעד – להתקבל לתפקיד הרצוי בשכר ראוי. נחזק את היכולות, נכוון נכון, נלמד לספר את הסיפור שלך בדרך שתשכנע מראיינים שאתם המועמדים המתאימים לתפקיד וכדאי להם לבחור בכם.
בליווי מתאים לך ולחברה הקולטת זה אפשרי! 

התהליך כולל את השלבים הבאים ונוספים – כל מה שנדרש עבורך כדי להצליח. 

  • אימון והכוונה : "לדבר את עצמי" – היכולות, הכישורים וגם האתגרים בדגש על מה יסייע לי להצליח 
  • הערך המקצועי שלי – מיפוי היכולות והתאמתם לצרכי ההייטק. במידת הצורך חונכות מקצועית והשלמת פערים טכנולוגיים
  • הכרות עם מאפייניו הייחודיים של שוק ההייטק על תפקידיו השונים והכוונה למה נכון ומתאים יותר עבורי
  • ניסוח הסיפור שלי – איך להציג את עצמי בדרך האפקטיבית ביותר – בקורות החיים שלי, בלינקדאין, בנטוורקינג שלי וכמובן בראיונות עבודה. 
  • הכנה לראיונות עבודה – התאמה מקצועית ואישיותית לארגון. התאמת הידע, הסבר מפורט על התהליכים וסימולציות
  • הכוונה לשיטות שונות לחיפוש משרות מתאימות ופתיחת דלתות והמלצה למעסיקים פוטנציאלים 
  • ליווי החברות הקולטות – גיוס, משאבי אנוש ומנהלים המעורבים בתהליכי המיון והקליטה כדי למקסם את סיכויי ההצלחה, בהתאם לצורך
  • ליווי מתמשך בעבודה לך ולמנהלים כדי להבטיח הצלחה לאורך זמן, קידום וניהול קריירה, בהתאם לצורך

בתהליך אפקטיבי, המבוסס על פגישות, משימות בית, הרבה תמיכה ותקשורת לאורך כל הדרך וניצול הקשרים הרבים שלנו בתעשייה לפתיחת דלתות מגיעים ליעד – להתקבל לתפקיד הרצוי בשכר ראוי, להתמיד ולבנות קריירה או לשדרג קריירה. 

יש לכם את הידע הרלוונטי? נשמח שנצעד ביחד!

נרגשות וגאות ש- מסלול המראה להייטק נבחר לרשימה הסופית לכנס Zero Project של האו"ם לשנת 2021 – כנס בינלאומי שמעלה על נס פרוייקטים פורצי דרך בתחום תעסוקה של א.נשים עם מוגבלויות מכל העולם. 

דילוג לתוכן