המלצות

המלצות וסיפורי הצלחה

החולשה הגדולה ביותר שלנו היא הותרנות, הדרך הבטוחה ביותר להצליח היא תמיד להמשיך ולנסות פעם אחת נוספת

תומס אלווה אדיסון

34אייקון ציטוט
אביטל ליוותה את בני בתהליך ההשתלבות בהייטק. בני מפתח תוכנה, מאובחן בתפקוד גבוה על הרצף. את המשרה הראשונה הוא מצא לבד אבל זה לא צלח והוא פוטר אחרי מעט מאד זמן. התחיל ליווי עם אביטל אחרי תקופה ארוכה שישב בבית. אביטל ערכה פגישות ליווי, הפעילה אותו שיחזור להיות אקטיבי, התמודדה עם התנגדויות, הכינה לראיונות עבודה וקיימה סימולציות עם גורמים בתעשייה. אביטל היתה בקשר עם הגורמים הרלוונטיים בחברות - אנשי גיוס ומנהלים מקצועיים. אחרי ההשמה, ליוותה ודאגה שיעבוד בצורה חלקה ע"י יצירת שיח מתמיד והבנה הדדית בין עובד ומעביד. ממליצה בחום. אביטל קשובה נעימה ומסורה.
אמא של מפתח תוכנה, אוטיזם
34אייקון ציטוט
לאחר מפגש בו אביטל חשפה בפני את עולם הגיוון, עולם שעד אז לא הכרתי, החלטנו לבחור באביטל כיועצת הגיוון שלנו. אביטל ליוותה אותנו ופעלה במספר מישורים: הסברה פנים ארגונית בכל הקשור לגיוון (התמקדנו בא.נשים עם מובלויות, חרדיות.ים ויוצאי אתיופיה), הדרכה שתבטיח קליטה מוצלחת (תוך התייחסות פרטנית למערך הגיוס, למשאבי אנוש ולמנהלי הפרויקטים) ופניה של אביטל ושלי אל לקוחות הקצה במטרה לצרפם למיזם. הופתעתי מהאנרגיות החיוביות שהתהליך יצר בתוך החברה. המנהלים והעובדים הצטרפו למיזם ופעלו כדי להבטיח הצלחה של כל עובד מאוכלוסיית גיוון שהצטרף אלינו, יותר מאשר בדרך כלל. התהליך, אולי התחיל משיקולים של הומניות וחיזוק המעורבות החברתית של החברה ועובדיה אך מהר מאוד נע לכיוון השיקול העסקי. גילינו עובדים מוכשרים, מסורים ומאוד נאמנים, עובדים שיצרו סביבם אווירה נעימה ושפה ארגונית חדשה. תודה לך אביטל
ארז פלג, מנכ"ל לשעבר, אופיסופט
34אייקון ציטוט
אני שמח להמליץ על אביטל ינובסקי אביטל הייתה המלווה התעסוקתית שלי כשלמדתי קורס מידענות עסקית ובמשך כשנה לאחר סיומו. נהניתי להיות המלווה של אביטל, וכדאי שתדעו שהיא נכס יקר לתחום ולכל מלווה שהיא תעבוד איתו. אביטל ישרה, אמינה, חברותית ונותנת את כל כולה לתפקיד. לאביטל יש המון מקצועיות בתחום הליווי ושילוב אנשים על הרצף האוטיסטי בעולם העבודה ובו זמנית המון אנושיות. היא כיבדה את ההחלטות שלי, גם אם לפעמים היא חלקה עליהן, והבינה אותן. באמצעות הכישרון של אביטל למצוא משרות התחלתי לעבוד בעבודה מקצועית הראשונה שלי (אני מידען בחברת IVC, חברה מחקר בחירה בתחום ההיי-טק) ולארגן לי מספר ראיונות נוספים. אביטל הינה אשת מקצוע שנותנת את כל כולה למלווים שלה ובעל אישיות מקסימה ויחסי אנוש מצוינים. היה לפני המשפט האחרון. כנראה מיותר אני ממליץ על אביטל בהצטרפותה לצוות שלך בביטחון מלא, כי היא תתרום רבות לצוות, כמו גם לחברה כולה.
דניאל קפלן - מידענות
34אייקון ציטוט
מתרגשת לכתוב לך אחרי התהליך שעברתי איתך, אני רוצה להודות לך מקרב לב על הליווי, השיחות, האכפתיות האין סופית, האופטימיות, מאור הפנים בכל שעה של היום. התהליך שעברתי איתך משמעותי בעיניי ויקר מפז! קודם כל אני רוצה לומר שאת אדם מאוד נעים ומאוד שמחתי לפגוש אותך ולדבר איתך. עזרת לי המון, את מקצוענית מדרגה ראשונה, עוד לא נתקלתי במישהי כל כך תותחית בתחום. השיחה והעצות מאוד עזרו לי להגיע נינוחה ובטוחה לראיון. הראית לי זווית שונה, להתבונן על כל הסיטואציה וידעת למצוא את נקודות החולשות ולהפוך אותם לחוזקות. תודה גם עבור התמיכה הנפשית, ועידוד הביטחון העצמי. קצת איבדתי אותו לאחרונה והתמיכה שלך היתה נפלאה ומעודדת . את קרן אור בתהליך לא קל ולעיתים אף מתיש ומייאש. את באמת יוצאת דופן תודה מקרב לב על הכל!
הכנה לראיונות עבודה - א, בחורה ערביה מצפון הארץ
34אייקון ציטוט
הרומן שלי עם אביטל התחיל לפני 4 שנים, כשהיא הכשירה את אנשי הצוות בתכנית על תעשיית ההייטק ותהליכי המיון בה. משיחת הטלפון הראשונה ועד היום היא מלווה אותנו, תמיד שמחה לשתף מהידע ולתת את השירות הכי מקצועי שאפשר. ממנחה היא הפכה לשותפה אמיתית, שרואה את המטרה האמיתית ופועלת תמיד מתוך עניין וראיה רחבה של הסיטואציה. שירותיות וזמינות המשלבת בתוכה ישירות היא מצרך נדיר ואביטל יודעת לתת פידבק כנה, משמעותי – כזה שיאפשר לאדם שמולה לגדול ולהתפתח. היכולת שלה לייצר חיבורים ולהוות ערך עבור כל אחד בסביבה שלה ניכרת וראויה לציון. אין בי כל ספק שכל מקום בו תדרוך רגלה היא תביא את הייחודיות והמקצועיות הבלתי מתפשרת שלה. תודה לך על כל רגע של עבודה משותפת! לינה זילברברג, מנהלת תוכניות סיפתח ומנטורינג בתעסוקה לאנשים עם מוגבלות - ג'וינט ישראל תבת בשיתוף משרד העבודה והרווחה.
לינה זילברברג - סיפתח
34אייקון ציטוט
אביטל ליוותה אותי לאורך התקופה שעבדתי ב-By The People עם המון סבלנות. היא הייתה קשובה אליי בכל פעם שהייתי צריך עזרה בעבודה, ובזכותה קיבלתי ניסיון רב בעבודה בבדיקות תוכנה QA. התמיכה של אביטל, העידוד הרב והחיזוקים שקיבלתי ממנה בכל פגישה איתה במשרדי החברה עזרו לי מאוד בהשלמת המשימות בעבודה. גם לאחר שסיימתי לעבוד בחברה, אביטל המשיכה להיות איתי בקשר וענתה לי על כל שאלה הקשורה ללימודים. לאחר סיום לימודיי, אביטל עזרה לי בחיפוש העבודה השנייה בבדיקות תוכנה QA, ובזכותה התקבלתי לעבוד בעבודה חדשה.
סיפור הצלחה - א. בדיקות תוכנה - רצף אוטיסטי
34אייקון ציטוט
אביטל סייעה רבות לחברת IVC לקלוט בהצלחה גדולה עובד עם מוגבלות. היא ליוותה את כל התהליך במסירות, אכפתיות, מקצועיות, בשילוב ביקורים תכופים אצלנו כדי לראות איך מתבצע התהליך בשטח. אביטל סייעה בצורה צמודה לעובד בתהליך הקליטה שלא היה פשוט בשבילו, ייעצה לו והדריכה אותו. בנוסף, למדנו ממנה כארגון איך להתנהל בתהליך הזה, ואיך לעשות התאמות שיסייעו לעובד להיקלט בצורה טובה. כיום אותו עובד הוא אחד המצטיינים בארגון, ולסיוע של אביטל יש ללא ספק חלק מכריע בזה.
סמנכ"ל ומנהל מידע, חברת IVC
34אייקון ציטוט
התהליך שלי עם אביטל החל בחודש פברואר האחרון, אחרי חצי שנה בערך מסיום קורס בדיקות תוכנה וארבעה ראיונות שלא הובילו בסוף לכדי כניסה לשוק העבודה. אני בן 37, עם רקע טכני רב שנים וגישה שירותית, ומתמודד עם קשיים נפשיים שמשפיעים עלי בהתנהלות עם שוק העבודה, קשיים אלו תמיד יהיו ברקע ולא יעלמו. אני מתנהל איתם ואין סיבה אמיתית שימנעו ממני לעבוד להתפתח ולהצליח בעולמות ה IT וה QA. יש לי רקע - הכשרה לתפקידי תמיכה טכנית, מספר תפקידים רלבנטיים לתחום, ותפקידים נוספים.  ולראייה, התהליך שעבדתי עליו עם אביטל ושותפתה עידית, הוביל לשינוי מטורף ביכולת שלי להעריך עצמי ולקבל עצמי, רמת הביטחון המקצועי שלי עלתה באורח מופלא - בסוף חודש פברואר ניגשתי למבחן ISTQB (הסמכה בינ"ל לבודקי תוכנה) ועברתי אותו בציון 85. בתהליך, את תחילת תקופת הקורונה ניצלתי לחיזוק הידע המקצועי ורענון חומרים, וממש שנייה אחרי היציאה מהסגר של הגל הראשון, היה לי תהליך מיון שהיה מוצלח הרבה יותר מבעבר גם אם לא הסתיים בעבודה. אני זוקף את השינוי המשמעותי הזה לזכות התהליך עם אביטל. ולקינוח - סוף הוליוודי בקטנה. מעט אח"כ התחלתי לעבוד במקצוע!  אמנם בשכר נמוך יחסית ובמשרה חלקית - אך בתפקיד הולם לכישוריי, אצל מעסיק ומערכת סבלניים ומכילים, המקבלים אותי על מוגבלותי ללא משוא פנים. אם אני הצלחתי, גם אתם יכולים עם מעט אמונה עצמית!  ברמה האישית זכיתי להכיר אשת מקצוע מהמעלה הראשונה שלפני הכל היא בת-אדם רגישה וקשובה, מעודדת אותי גם בשלב שלאחר תחילת העבודה, ומסייעת לי בעיבוד הרגשי. ממליץ בחום !אביטל סייעה בצורה צמודה לעובד בתהליך הקליטה שלא היה פשוט בשבילו, ייעצה לו והדריכה אותו. בנוסף, למדנו ממנה כארגון איך להתנהל בתהליך הזה, ואיך לעשות התאמות שיסייעו לעובד להיקלט בצורה טובה. כיום אותו עובד הוא אחד המצטיינים בארגון, ולסיוע של אביטל יש ללא ספק חלק מכריע בזה.
רועי -IT ובדיקות תוכנה

אשמח לדבר 

השאירו פרטים או חייגו 0544454576 

דילוג לתוכן