אודות

אודות

אביטל ינובסקי - גיוון בהייטק

מגוונות את ההייטק הישראלי

נעים מאד, שמי אביטל ינובסקי, אני הייטקיסטית בעלת הרבה שנות ניסיון טכנולוגיות (תוכניתנית, מנהלת פרויקטים, פיתוח עסקי ועוד) שעדיין חושבת שהייטק זו תעשייה מדהימה ומרתקת שמאפשרת לשנות את העולם ושלכל מי שיכול ורוצה מגיע סיכוי אמיתי להשתלב בה. 

משנת 2010 אני פועלת כדי שלכל מי שמוכשר, למד מקצוע רלוונטי ורוצה לעבוד בהייטק, יהיו סיכויים טובים יותר להצליח.
בעיקר אני אוהבת לסייע לא.נשים מוכשרים עם חסמים, אתגרים, מגבלות ומוגבלויות להצליח להשתלב בהייטק וטכנולוגיה במגוון מקצועות.
זה יכול להיות מוסד הלימודים שלמדתם בו והוא פחות נחשב, ציונים לא מספיק גבוהים בשנה א' ובכלל כי הייתם בהלם או כי נאלצתן לעבוד במהלך התואר, כי את ערביה, כי אתה על הרצף האוטיסטי או כי אתה נחשב כבר מבוגר מדי לתעשיה.

יעל פולק, בעלת ניסיון של למעלה מ- 25 שניה בניהול טכנולוגיות ומערכות ומאמנת קריירה מוסמכת הצטרפה אלי כדי שביחד נסייע ליותר אנשים מוכשרים להשתלב בתעשייה. 

ליווינו כבר מאות אנשים בתהליך מציאת עבודה במקצוע שלהם – איך להתקבל לתפקיד שאני רוצה בשכר ראוי. 

אנחנו מייעצות לחברות וארגונים איך לא לפספס מועמדים ראויים, איך להצליח לקלוט את כולם, גם את מי שיכול להצליח ולתרום אבל הרבה יותר קשה לו להתקבל. הרצאות מעוררות השראה ומעשיות על איך להצליח, ליווי צוותי גיוס, משאבי אנוש ומנהלים מקצועיים בתהליכי מיון וקליטה, גיוס מגוון לתפקידים טכנולוגיים, סיוע בפתרון אתגרים עם עובדים מאוכלוסיות גיוון ועוד. 

אנחנו הכתובת שלכם לכל סוגיה בגיוון בהייטק וטכנולוגיה, נשמח לדבר. 

תמונת פנים של אביטל ינובסקי
דילוג לתוכן